Met spoed trainers gezocht!
19/03/2022
Met spoed trainers gezocht:
 
1. Voetbaltrainer vanaf 14 jaar voor de maandag van 16.30-17.30 in de zaal aan de Groenblauwlaan 121.
 
2. Kickbokstrainer/ster voor de jeugd op de maandag, woensdag en donderdag van 16.00-17.00 in de zaal aan de Groenblauwlaan 121.
 
Sporting Club Zoetermeer is een vrij nieuwe en lekker groeiende club die aan kickboksen (aangepast, jeugd en lady), voetbal en Urban Fit doet. Wij hebben een maatschappelijk/sociaal karakter en willen graag uitbreiden met het aanbieden van nog meer sportlessen!
 
Kom jij ons team versterken?
 
Voetbaltrainer:
Wij hebben een samenwerkingsverband met FC Zoetermeer (op de zondag gaan wij 17 april ook op de velden trainen daar) en richten ons vooral op de kids die (nog) niet op een voetbalvereniging zitten om wat voor reden dan ook of kids die extra willen voetballen, omdat dit de mooiste sport van de wereld is! Wij hebben een trainer nodig die sociaal is, met jeugd om kan gaan, afspraken nakomt en enige voetbalkennis heeft. Spreekt jou dit aan? Neem a.s.a.p. contact met ons op!
 
Kickbokstrainer :
Wij werken in een gezellig team met kids van 4 t/m 14 jaar. Ook hierbij gaan wij in eerste instantie uit van het sociale, plezier staat op 1. Toch kunnen de kids zich bij ons ook ontwikkelen als wedstrijdvechters! Wij vragen mensen met een achtergrond in de vechtsportwereld en ervaring is gewenst. Kan jij zelfstandig een les geven of wil jij nog eerst assisteren? Geen probleem!
 
Wij werken met een vrijwilligersvergoeding, dat hoort erbij . De drijfveer moet echter hetzelfde als het team zijn: passie voor sport, plezier maken met elkaar, jeugd, ruimdenkend, willen ontwikkelen van zichzelf en anderen en.... iedereen hoort er bij ons bij!
 
Interesse? Tof! Mail naar: info@sportingclubzoetermeer.nl of bel naar: J. Huurman: 06-24931828

GOOGLE MAPS


Route berekenen

LOCATIES

Groen-blauwlaan 121
2718 GH Zoetermeer

Fivelingo 88
2716 BG Zoetermeer

Carmenschouw 9
2726 KG Zoetermeer

Steeneikzoom 3
2719 HN Zoetermeer

TRAININGEN

CONTACT INFORMATIE


06-24931828
info@sportingclubzoetermeer.nl
Copyright © 2024 All Rights Reserved