Interview Firas el Haddar
03/03/2023

Interview Firas el Haddar

Elke maand willen wij een lid van Sport Club Zoetermeer in het zonnetje zetten. In de maand maart is dat de 11 jarige Firas el Haddar. Firas komt uit de wijk Buytenwegh en is inmiddels 9 maanden lid bij ons. Hiervoor heeft hij op judo en op tennis gezeten. Hij kan zich nog goed herinneren dat hij de eerste les bij ons kwam volgen, dat was wel even wennen! Deze sport was totaal nieuw voor hem.
Inmiddels heeft hij het enorm naar zijn zin bij ons: "De lessen zijn leuk, wij doen veel verschillende dingen, de trainers zijn aardig en de sfeer is heel goed"! Firas heeft nieuwe vrienden gekregen bij onze club, hij vindt het leuk om ze elke week weer te zien! Wat ook erg fijn is, is dat hij atletischer en sportiever is geworden in de afgelopen maanden, dit komt vooral door de push ups en de buikspieroefeningen; zegt hij! De achterwaartse trap vindt hij de mooiste trap en deze gebruikt hij ook vaak bij het sparren aan het eind van de lessen!

Wij vinden het tof dat Firas lid is van onze club!

Team Sporting Club Zoetermeer

GOOGLE MAPS


Route berekenen

LOCATIES

Groen-blauwlaan 121
2718 GH Zoetermeer

Fivelingo 88
2716 BG Zoetermeer

Carmenschouw 9
2726 KG Zoetermeer

Steeneikzoom 3
2719 HN Zoetermeer

TRAININGEN

CONTACT INFORMATIE


06-24931828
info@sportingclubzoetermeer.nl
Copyright © 2024 All Rights Reserved